Админе събуди се!!!!!
#11 БЪРЗИ И ЯРОСТНИ 25.06.2012 23:07
БЪРЗИ И ЯРОСТНИ
1609 Posts
Since 22.05.2007

Кво му е на прихода?Има школи таланти супертренировки.Или трябва за 24 часа да станем извънземни (да не се засегне някой,нарочно го употребих).Пазара е такъв и е еднакъв за всички и моя съвет е играйте,а не се правете на тарикатчета.Айде бе страж,свърши ми ракията още те няма

#12 Removed user 26.06.2012 01:24
Real MadridCF
252 Posts

Най-добре да се върнат старите цени на играчите. Не знам как новите отбори ще закупят играчи, просто няма начин.. аз лично ще наблягам на школата, но и от там не е много сигурно, че ще припечеля някакви кредити.....

#13 Removed user 26.06.2012 11:15
Blue devilmen
79 Posts

Именно и аз за това говоря, на вас по-старите отбори ви е лесно имате си пари, развивате си школи, добри приходи, ами ние по-новите отбори?.. духаме, щото нямам една стотинка да си построя сградите, едвам смогвам стадиона да си пускам да се строи.. И са вместо да продам някои от моите играчи, които не са първа младост, а и не са никак силни, аз ще си ги пазя да трупат годинки в графа "Извън състава"..

#14 Removed user 26.06.2012 16:45
Star shooters
172 Posts

Да, определено финансите от стадион и други сгради в началния етап са крайно недостатъчни за каквото и да било. Затова са дадени тези 1000 кредит дневно. Какво ще се прави с тях - всеки решава сам. Някои ги разходват за трансфери, други спестяват и след това строят стадион. Лошото е, че не се получава едновременно да се осигурят много приходи и да се изгради силен състав.
А по отношение ограничителните мерки за трансферите - те започнаха още откакто се въведоха 50-те дена преди продажба на купен от друг отбор играч и определен брой мачове за играчи от ДЮШ, а също и с 20 дневния период между две спецтренировки на един и същ играч. С едното се ограничи времето между покупката и продажбата, с другото - възможността за бързо подобряване на играча, сега се въздейства и върху самата трансферна сума.

#15 ФК Разград 27.06.2012 15:48
ФК Разград
969 Posts
Since 20.06.2009

Зети полк,аз лично играя още няколко подобни игри,във едната има ограничение на сумата както е и тука вече.Разликата е само във едно нещо,тука просто тая формула не сметна кое както трябва и старите играчи са прекалено скъпи до 26-27 годишните със стабилните линиии няма големи разлики.Просто старчоците които купуваха новите по за 1-2 сезона да ги ползват са безбожно слъпи.Имам някои идеи но не смея да ги пусна защото всички които са вип ще скочат,а ви гарантирам на всички,че това е единствената игра където има разлика във тренировките това дали си вип или не,и леврото има за какво да се харчи.

#16 Removed user 27.06.2012 18:11
Star shooters
172 Posts

<blockquote><h3>Лудогорец написа:</h3>Имам някои идеи но не смея да ги пусна защото всички които са вип ще скочат,</blockquote>

Някои от тях да не са случайно нещо от рода:
- лимит на количеството левро, обменяно чрез бюрото
- лимит на количеството поръчки чрез кредитни и дебитни карти
- изключване на леврото от трансферните оферти

#17 Removed user 29.06.2012 21:44
Bayern Munich
219 Posts

На админа за какво му беше да променя цените (doh)

#18 Removed user 29.06.2012 22:21
Dirt devils
1785 Posts

Имам някои идеи
но не смея да ги пусна защото всички които са вип ще скочат,а ви гарантирам на
всички,че това е единствената игра където има разлика във тренировките това дали
си вип или не,и леврото има за какво да се харчи.</blockquote>
казвай ги лудогорец(y)